![](https://parontes.imedd.org/wp-content/uploads/2020/05/YANNIS-KOLESIDIS_YAN5891-683x1024.jpg)
"Αυτήν την εποχή, στο ξεκίνημα της καλοκαιρινής περιόδου, το αεροδρόμιο θα έσφυζε από ζωή. Εκατομμύρια επισκέπτες από όλον τον κόσμο θα περνούσαν από την Αθήνα και ετοιμαζόμασταν να τους υποδεχτούμε"
Η senior agent στις Πληροφορίες Αεροδρομίου, Μαρία Ιατρού, φωτογραφίζεται στο γραφείο πληροφοριών στο αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος, κατά τη διάρκεια των περιοριστικών μέτρων στις πτήσεις, για την καταπολέμηση της πανδημίας του COVID-19, Αθήνα 9 Μαΐου 2020.