![](https://parontes.imedd.org/wp-content/uploads/2020/04/YAN1895-1536x1024.jpg)
Η τραπεζοκόμος Ελένη Γρίβα (Δ), 51 χρονών, μαζί με νοσηλεύτριες μοιράζουν τα γεύματα σε ασθενείς που νοσηλεύονται με COVID-19, στο Αττικό νοσοκομείο στο Χαϊδάρι, 15 Απριλίου 2020. Η Ελένη Γρίβα είναι παντρεμένη και έχει δύο παιδιά.
Η τραπεζοκόμος Ελένη Γρίβα (Δ), 51 χρονών, μαζί με νοσηλεύτριες μοιράζουν τα γεύματα σε ασθενείς που νοσηλεύονται με COVID-19, στο Αττικό νοσοκομείο στο Χαϊδάρι, 15 Απριλίου 2020. Η Ελένη Γρίβα είναι παντρεμένη και έχει δύο παιδιά.